Ontdek deze zeer ruime en kwalitatief afgewerkte nieuwbouwwoningen, waar comfort en energiezuinigheid centraal staan.
EPC-label A+.
De woningen beschikken over een lichte en royale leefruimte met een open, volledig ingerichte keuken. Dankzij het grote schuifraam geniet u van een naadloze overgang naar het terras en de zongerichte tuin, ideaal om te ontspannen in alle rust.
Op de 1ste verdieping bevinden zichtwee volwaardige, ruime slaapkamers en een stijlvolle badkamer uitgerust met zowel een ligbad als een douche. Via en vast trap gaan we naar de volgende verdieping waar eveneens nog een ruime kamer is met mogelijkheid ( alle aansluitingen zijn voorzien) tot een 2de badkamer wat extra comfort biedt voor grotere gezinnen . De vierde kamer kan eveneens gebruikt worden als buro ruimte
Deze woningen zijn volledig toekomstgericht en voorzien van alle moderne technieken:
Regenwaterput van 10.000 liter
Uitstekende spouw- en dakisolatie
Driedubbele beglazing
Verwarming via warmtepomp (CV)
Ventilatiesysteem type D
12 zonnepanelen
Daarnaast geniet u van een afgesloten zongerichte tuin met groot terras, een grote garage, toegankelijk via de achterzijde .
Kortom, deze woningen combineren ruimte, luxe en duurzaamheid .
De woningen zijn in afwerkfase , maak nu een afspraak om deze woningen te bezoeken !!!
Features
Responsible representative
| Naam |
Chantal Vandewalle
|
| GSM | |
Building
| Bouwjaar |
2026
|
| Bebouwing |
Halfopen
|
| Algemene staat |
Nieuwe staat
|
| Oriëntatie tuin |
Zuidwest
|
| Lift |
Neen
|
Financial information
| Prijs |
€ 394.436
|
Comfort
| Elektriciteit |
Ja
|
| Regenwater |
Ja
|
| Riolering |
Ja
|
| Stadswater |
Ja
|
| Vloerverwarming |
Ja
|
| Warmtepomp |
Ja
|
| Zonnepanelen |
Ja
|
Layout of the house
Ground floor
| 4x Slaapkamer |
|
Spatial planning
EPC data
| E peil |
1
|
| K peil |
26
|